Auktion V19

5403_1.

KULGEVÄR med ljuddämpare, Finskt, fabrikat: Sako, repeter, modell Forester, kal. .308W, tillvnr. 103470 & 0901(dämparen), vapen ID: SE0885329 & SE2255932(dämparen), piplängd 53 cm , träkolv med pistolgrepp och kindstöd, rembyglar, Bushnell Banner 2,5x, en ljuddämpare fabrikat Reflex medföljer (tillverkningsnummer 0901 SE2255932), personnummer märkt på lådan, bruksslitage, märken på kolven och blåneringen, GOTT BRUKSSKICK, en extra licens krävs för ljuddämparen .

Utrop: 2000 - 3000 SEK